COLIN MCRAE RALLY 2.0

odwiedzin: 47999    pobrano: 13343Rok: 2000

Gatunek: wyścigowa

Wydawca: Codemasters

Producent: Codemasters

Platforma: PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Colin McRae Rally 2.0, gra wyścigowa wydana w 2000 roku przez Codemasters. Gra ukazała się dla komputerów PC oraz konsolę PlayStation.
Colin McRae Rally 2.0, to druga część bardzo dobrze przyjętych rajdów samochodowych. W wersji 2.0, poprawiono przede wszystkim grafikę. Wprowadzono podział na grę zręcznościową (jazda mniej realistyczna) oraz rajdy (tutaj położono nacisk na jazdę bardzo realistyczną). W trybie zręcznościowym, możemy ścigać się w wyścigach bezpośrednich - do 8 kierowców jednocześnie.
W grze będziemy się ścigać na trasach w ośmiu krajach m.in. w Wilkiej Brytani, Grecji, Finlandii, Francji, Szwecji, Australii, Włoszech oraz w Kenii. Do naszej dyspozycji oddano kilka samochodów m.in. Ford Focus, Mitsubishi Lancer, Peugeot 206 czy Seat Cordoba.
Colin McRae Rally 2.0, to pozycja obowiązkowa fanów serii.

Uwagi: Po zainslowaniu gry, w zależności od wersji skopiuj plik CMR2.EXE z katalogu Razor1911 (wersja angielska) lub Crack (wersja polska) do folderu w którym zainstalowałeś grę.
W archwium zamieściliśmy patch, dzięki któremu uruchomicie grę w trybie okienkowym.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Colin Mcrae Rally 2.0 przeczytaj:

Czasopisma w których znajdziesz informacje o COLIN MCRAE RALLY 2.0

Secret Service

Recenzja gry Colin McRae Rally 2.0 w miesięczniku Secret Service z 2001 roku. Numer 87, strony 34-36.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą COLIN MCRAE RALLY 2.0.

Najwyżej ocenione gry

Polecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo