SETTLERS II - GOLD EDITION.

odwiedzin: 32895    pobrano: 12032Rok: 1996

Gatunek: strategiczna

Wydawca: Blue Byte

Producent: Blue Byte

Platforma: PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Settlers II, gra strategiczna (RTS) wydana w 1996 przez firmę Blue Byte. Jest to kontynuacja wydanej w 1993 roku gry pod tym samym tytułem. Settlers II powstał dla komputerów PC oraz Macintosh.
Celem gry jest znalezienie dziesięciu bram i wskazanie rozbitkom (tak, sterujesz robitkami rzymskimi) drogi z powrotem do Rzymu. Na wyspie znalazłeś się po katastrofie morskiej, od tej proy zdany jesteś na własne umiejętności przywódcze oraz strategiczne.
Gra oferuje dwa tryby rozgrywki: kampania, w której musisz wykonać szerg misji oraz gra z nielimitowanym czasem rogrywki. W tym trybie mamy możliwość gry z drugim graczem na podzielonym ekranie.
Settlers II, jest dużzym skokiem jakościowym (grafika, muzyka) w porównaniu z poprzednikiem. Fajną opcją (jak wsponieliśmy wcześniej) jest dodanie opcji gry dla dwóch graczy. Gra na długie godziny - polecamy.

Uwagi:
Grę w wersji polskiej uruchamia S2.EXE.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Settlers Ii Gold Edition przeczytaj:

Czasopisma w których znajdziesz informacje o SETTLERS II GOLD EDITION

Secret Service

Opis gry w miesięczniku Secret Service z 1996 roku. Numer 07-08, strony 52-53.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą SETTLERS II - GOLD EDITION..Gry, które mogą ci się spodobać

Najwyżej ocenione gry

Polecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo