ARMY MEN: SARGE`S WAR

army men sarges war
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Army Men: Sarge's War

Kolejna odsłona gier należących do serii Army Men, w której główna rola przypadła zabawkowym żołnierzykom. W przeciwieństwie do Sarge's Heroes, w tej odsłonie producenci zdecydowali się odejść od humorystycznej otoczki na rzecz stosunkowo realistycznej, mrocznej fabuły.


Historia koncentruje się na losach tytułowego Sarge'a, który w walce o miasto Greentown mierzy się z armią wrogich, brązowych żołnierzyków Tan. Nie tylko udaje mu się odwrócić losy starcia, ale także zmusić najeźdźców do kapitulacji. Zwycięstwo ma jednak gorzki smak, szybko okazuje się, że niejaki Lord Malice za pomocą skradzionych zasobów planuje stworzyć nową armię. W dodatku z ostatniej misji nie wróciła grupa zwiadowcza walcząca po stronie zielonych. Sarge rzuca się do walki, która zaprowadzi go nie tylko na front wroga, ale także do świata ludzi.


Army Men: Sarge's War to pierwszoosobowa strzelanka, w której zadaniem gracza jest przebicie się przez hordy plastikowych żołnierzyków. Do jego dyspozycji oddanych zostało 9 rodzajów broni (karabin maszynowy czy wyrzutnia rakiet). Wrogowie obdarzeni są rozbudowaną sztuczną inteligencją skłaniającą ich do szukania osłon oraz oskrzydlania Sarge'a. Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w grze jest ukazywanie prawdziwych zniszczeń, jakie broń powoduje na plastikowych ciałach wrogów.


Ostatnia modyfikacja: 23 kwiecień 2021

ABANDONWARE  STARE GRY   ARMY   MEN   WAR   AKCJA   STRZELANKA   WOJNA   ŻOŁNIERZ  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ARMY MEN SARGES WAR.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać