need for speed underground 2
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Need for Speed: Underground 2

Need for Speed: Underground 2, gra wyścigowa wydana w 2004 roku przez Electronic Arts. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsol GameCube, PlayStation i XBox.
Need for Speed: Underground 2 to kolejna część gier inspirowanych nielegalnymi, ulicznymi wyścigami. W tej odsłonie fabuła skupia się na Rachel oraz naszym kierowcy.
Historia rozpoczyna się od informacji, że nasz bohater był niezwyciężonym kierowcą w Olimpic City, co przysporzyło mu wielu wrogów, którzy chcieli się go pozbyć. Jednemu z nich udało się - i nasz bohater trafił do szpitala. Po przebytej rehabilitacji postanawia zemścić się za wyrządzone krzywdy.
Nasz kierowca trafia pod skrzydła Rachel Teller w mieście Bayview i poznaje zasady w nim panujące. Po wygranych wyścigach odblokowujemy możliwość uzyskania sponsora, dzięki któremu mamy zapewniony samochód oraz premię i odblokowania nowej dzielnicy. Tak, jak w poprzedniej części, wspinając się po szczeblach kariery, jest wyraźnie nie na rękę paru ludziom, którzy chcą nas się pozbyć. Po pokonaniu wrogiej ekipy, przychodzi zmierzyć się nam z ich przywódcą - Calebem, który przyczynił się do naszego wypadku. Po pokonaniu go otrzymujemy 10 tysięcy dolarów oraz tytuł najlepszego kierowcy w Bayview.
W grze - poza głównym trybem jakim jest Kariera możemy ścigać się w kilku rodzajach wyścigów: Outrun, Showcase, URL (Underground Racing League), Circuit, Sprint, Drag, Drift oraz Street-X. Ponadto każdy samochód możemy dowolnie modyfikować.
NEED   SPEED   UNDERGROUND   NFS   WYŚCIGOWA   SPORTOWA   RAJDY   ZRĘCZNOŚCIOWA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry NEED FOR SPEED UNDERGROUND 2.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz