RALLY CHAMPIONSHIPS.

odwiedzin: 3428    pobrano: 1030Rok: 1994

Gatunek: zręcznościowa | wyścigowa

Wydawca: Flair Software

Producent: InSide Team

Platforma: Amiga | PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Rally Championships, gra zręcznościowa (wyścigowa) wydana w 1994 roku przez Flair Software Ltd. Gra ukazała się dla komputerów Amiga oraz PC.
Gra to przedstawiciel gier wyścigowych w wydaniu zręcznościowym. Tytuł sugeruje, że będą to wyścigi samochodów sportowych, co jest zgodne z oczekiwaniami, ale to tyle. W grze mamy do wyboru kilka samochodów, które możemy zakupić. Na początku, stać cię jedynie na pierwszy z listy. Dodatkowo wszystkie elementy jak np. zakup paliwa, wymiana opon, naprawa samochodu czy nawet wynajęcie pilota jest dodatkowo płatne.
Rally Championships, to kilkadziesiąt tras od śniegów skandynawii, poprzez pustynie po tropikalne lasy w różnych warunkach pogodowych. Na każdej z nich możemy zbierać bonusy w postaci dodatkowego czasu, pieniędzy czy naprawy uszkodzeń samochodu.
Rally Championships, jak wspomnieliśmy, to przedstawiciel gier zręcznościowych. Fani typowych gier wyścigowych mogą być rozczarowani. Gra w rozgrywce podobna do Death Rally.

Uwagi: Wersja dla komputerów Amiga: ustaw emulator jak dla A1200.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Rally Championships przeczytaj:
lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o RALLY CHAMPIONSHIPS

Gry Komputerowe

Opis gry w miesięczniku Gry Komputerowe z 1995 roku. Numer 03, strony 10-11.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą RALLY CHAMPIONSHIPS..Gry, które mogą ci się spodobać


Najwyżej ocenione gry

Gry online