RALLY CHAMPIONSHIPS.

odwiedzin: 1176    pobrano: 400


Rally Championships, gra zręcznościowa (wyścigowa) wydana w 1994 roku przez Flair Software Ltd. Gra ukazała się dla komputerów Amiga oraz PC.
Gra to przedstawiciel gier wyścigowych w wydaniu zręcznościowym. Tytuł sugeruje, że będą to wyścigi samochodów sportowych, co jest zgodne z oczekiwaniami, ale to tyle. W grze mamy do wyboru kilka samochodów, które możemy zakupić. Na początku, stać cię jedynie na pierwszy z listy. Dodatkowo wszystkie elementy jak np. zakup paliwa, wymiana opon, naprawa samochodu czy nawet wynajęcie pilota jest dodatkowo płatne.
Rally Championships, to kilkadziesiąt tras od śniegów skandynawii, poprzez pustynie po tropikalne lasy w różnych warunkach pogodowych. Na każdej z nich możemy zbierać bonusy w postaci dodatkowego czasu, pieniędzy czy naprawy uszkodzeń samochodu.
Rally Championships, jak wspomnieliśmy, to przedstawiciel gier zręcznościowych. Fani typowych gier wyścigowych mogą być rozczarowani. Gra w rozgrywce podobna do Death Rally.

Uwagi: Wersja dla komputerów Amiga: ustaw emulator jak dla A1200.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o RALLY CHAMPIONSHIPS

Gry Komputerowe

Opis gry w miesięczniku Gry Komputerowe z 1995 roku. Numer 03, strony 10-11.


Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą RALLY CHAMPIONSHIPS..Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download RALLY CHAMPIONSHIPS
RALLY CHAMPIONSHIPS
Ocena


Udostępnij
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie? Zapisz się do naszego newslettera.

Download

Tagi