DEATH RALLY. WYŚCIGI NA ŚMIERĆ ;)

odwiedzin: 5035    pobrano: 1146


Death Rally, gra zręcznościowa - wyścigowa wydana w 1996 roku przez 3D Realms. Gra powstała dla komputerów PC.
W grze bierzesz udział w śmiercinoścnych wyścigach samochodowych (pewnego rodzaju underground). Zaczynasz rozgrywkę posiadając na koncie 495 dolarów oraz samochód volkswagen garbus. W Death Rally są trzy poziomy trudności oraz masz możliwość wyboru czy chcesz używać broni. Zdecydowanie polecamy rozgrywkę z używaniem działek oraz min, znacznie urozmaica grę. Gra toczy się do momentu kiedy zdobędziesz pierwsze miejsce w tabeli (zawodników jest 20) oraz pokonasz niekwestionowanego lidera Death Rally o nazwie Adversary. Zaczynając grę możesz zapisać się do rajdów o najniższą stawkę, z biegem czasu będziesz mógł zapisywać się do wyższych klas. Po wygraniu wyścigu dostajesz nagrodę finansową oraz możesz ulepszyć swój pojazd. W garażu masz możliwość zakupienia dodatkowych osłon, lepszych opon, zawieszenia oraz naprawy samochodu. W rozgrywce z używaniem broni, będziesz mógł zrobić zakupy w "podziemiu" gdzie kupisz m. in. miny czy zlecisz sabotaż.
Podczas rajdu na trasie pojawiają się różnego rodzaju bonusy. Jednym z nich jest muchomorek - lepiej unikać! Poza tym wyjątkiem, reszta bonus działa na plus np. naprawa w czasie jazdy, pieniądze na drosze czy uzupełnienie naopi w działku.
Gra jak na swoje lata nadal bawi. O niezmiennej popularności świadczy fakt, że w 2009 roku firma postanowiła odświeżyć grę i wydała ją w wersji freeware.Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download DEATH RALLY
DEATH RALLY
Ocena


Udostępnij
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie? Zapisz się do naszego newslettera.

Download

Masz problem z uruchomieniem gry? Przeczytaj:
Jak uruchamiać gry: PC


Tagi