ZOOL - MRÓWKA NINJA W AKCJI

odwiedzin: 3225    pobrano: 1395


Zool to typowa platformówka jak na czasy kiedy powstała (1992). Gra wyszła spod ręki znanego (w tamtych czasach) studia deweloperskiego Gremlin Interactive znanego z takich hitów jak np. seria Lotus turbo Challenge, we współpracy z producentem lizaków Lollipop.
W grze sterujemy mrówką ninja, łakomą jak żaden inny stworek na słodycze. Zool'em przemierzasz poprzez kolorowe światy wypełnione po szyję słodyczami, gdyż partnerem (sponsorem) gry jest forma produkująca lizaki. Gra wykonana bardzo starannie i estetycznie. Nawet jak na dzisiejsze czasy gra jest naprawdę widowiskowa. Szczególnie wersja dla komputerów Amiga jest bardzo widowiskowa. Dźwięk - w zasadzie muzyka jaka towarzyszy Twoim zmaganiom (kawałek Rock), naprawdę nastraja bojowo ;) Polecamy tę grę każdemu kto lubi szybkie gry zręcznościowe, kto lubi skakać po platformach przy akompaniamencie dobrej muzyki.

Uwagi:
Uwaga. Pobierając wersję dla Amigi należy zaopatrzeć się w oryginalny ROM w wersji np. 1.3, gdyż dostarczany AROS z najnowszym emulatorem WinUAE nie pozwala na uruchomienie tejże gry. W paczce z grą dla amigi umieszczamy standardowo konfigurację dla WinUAE. Wersja dla Amigi jest już wersją gry przeznaczoną na kości AGA.

Wersja Amiga:

Wpisz goldfish na ekranie z napisem "Press Fire To Start". Ekran powinien "błysnąć" w przypadku wprowadzenie poprawnego hasła. Od teraz naciśnięcie:
Klaiwsz 1 - niewidzialność,
Klawisz 2 - następny etap,
Klawisz 3 - następny poziom,
Klawisz 4 - wyłączenie niewidzialności,
Klawisze F1..F6 - wybór poziomu,
Klawisz F7 - dodatkowe "życie" na poziomie bonusowym.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o ZOOL

Gambler

Opis gry w miesięczniku Gambler z 1994 roku. Numer 02, strony 33-34.


Gry Komputerowe

Poradnik do gry w miesięczniku Gry Komputerowe z 1993 roku. Numer 01, strony 27-28.


Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą ZOOL - MRÓWKA NINJA W AKCJI.Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download ZOOL
ZOOL
Ocena


Udostępnij
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie? Zapisz się do naszego newslettera.

Download

Tagi