ZAX: THE ALIEN HUNTER

zax the alien hunter
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.78/10


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Zax: The Alien Hunter

Zax: The Alien Hunter, gra akcji wydana w 2002 roku przez JoWooD Productions Software. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).

Zax: The Alien Hunter to gra przygodowa, w której wcielamy się w postać rozbitka na obcej planecie - żołnierza Zax'a. Rozbity statek kosmiczny to nie koniec jego kłopotów, ponieważ planeta jest zagrożona wybuchem supernowej i Zax musi się z niej wydostać zanim planeta zostanie zniszczona. Ludność zamieszkująca ten obcy ląd jest przyjaźnie nastawiona, ale od dawna jest prześladowana przez agresywne, przywódcze roboty, które przejęły planetę. Zax zostaje wplątany w konflikt i musi pomóc miejscowej ludności odzyskać panowanie nad planetą.


W grze jest do wykonania 20 misji, a zadania jakie są do wykonania to odnalezienie części niezbędnych do naprawy rozbitego statku kosmicznego oraz walka z wrogimi robotami, m.in ze Scorpo Flyer oraz oraz Higher Orb Slayer. Do dyspozycji gracza jest wiele broni różniących się właściwościami, a do każdego przeciwnika trzeba dobrać odpowiednią metodę walki. W grze dostępny jest również tryb rozgrywki wieloosobowej za pośrednictwem sieci lokalnej lub Internetu.


Ostatnia modyfikacja: 21 październik 2020

ABANDONWARE  STARE GRY   ZAX   ALIEN   HUNTER   AKCJA   SCI-FI   KOSMOS  


Komentarze

Hellbehemoth   wysłano 2023-12-07 08:32:44

Dzieki za polską wersje :)
1 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Marek   wysłano 2023-03-12 11:51:41

Właśnie, nie macie tej wersji po polsku? Fajna gierka, chciałem dzieciakom podrzucić coś, żeby odcieli się od MineCrafta na chwilę, a tam jednak trzeba rozumieć co mówi/pisze ta pani, dużo dialogów.
1 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

janek   wysłano 2022-01-27 16:20:17

Szkoda że nie po Polsku...
1 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać