zax the alien hunter
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.78/10 (9 głosów)


Twoja ocena:O grze Zax: The Alien Hunter

Zax: The Alien Hunter, gra akcji wydana w 2002 roku przez JoWooD Productions Software. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).

Zax: The Alien Hunter to gra przygodowa, w której wcielamy się w postać rozbitka na obcej planecie - żołnierza Zax'a. Rozbity statek kosmiczny to nie koniec jego kłopotów, ponieważ planeta jest zagrożona wybuchem supernowej i Zax musi się z niej wydostać zanim planeta zostanie zniszczona. Ludność zamieszkująca ten obcy ląd jest przyjaźnie nastawiona, ale od dawna jest prześladowana przez agresywne, przywódcze roboty, które przejęły planetę. Zax zostaje wplątany w konflikt i musi pomóc miejscowej ludności odzyskać panowanie nad planetą.


W grze jest do wykonania 20 misji, a zadania jakie są do wykonania to odnalezienie części niezbędnych do naprawy rozbitego statku kosmicznego oraz walka z wrogimi robotami, m.in ze Scorpo Flyer oraz oraz Higher Orb Slayer. Do dyspozycji gracza jest wiele broni różniących się właściwościami, a do każdego przeciwnika trzeba dobrać odpowiednią metodę walki. W grze dostępny jest również tryb rozgrywki wieloosobowej za pośrednictwem sieci lokalnej lub Internetu.
ABANDONWARE  STARE GRY   ZAX   ALIEN   HUNTER   AKCJA   SCI-FI   KOSMOS  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

janek   wysłano 2022-01-27 16:20:17

Szkoda że nie po Polsku...
0 0 Odpowiedz

Napisz komentarz