O grze Yu-Gi-Oh! Power of Chaos: Yugi the Destiny

Yu-Gi-Oh! Power of Chaos: Yugi the Destiny, gra strategiczna wydana w 2003 roku przez Konami Digital Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
W grze Yu-Gi-Oh! Power of Chaos: Yugi the Destiny gracz wciela się w rolę Yugi'ego. Chłopiec ten jest zafascynowany grą i zbieraniem kart Duel Monsters. Gra, którą fascynuje się główny bohater polega na wyborze stwora wojownika i wystawienia go do walki ze stworem należącym do przeciwnika. W wyniku wielkiej fascynacji Yugi'ego tą grą, dochodzi do splotu niesamowitych i niewyjaśnionych wydarzeń. Efektem tego stała się materializacja potworów z gry w realnym świecie. Za wszystkim stoją złe siły, które chcą wykorzystać umiejętności Yugi'ego do swoich podłych zamiarów. Jedyną osobą, która może pokrzyżować ich plany jest oczywiście gracz.
Gra jest bardzo interesująca, a jej dużą zaletą jest sztuczna inteligencja przeciwników komputerowych, którzy potrafią działać z własnej inicjatywy oraz w odpowiedni sposób reagować na poczynania użytkownika. Warto dodać, że jeśli ktoś gra w tę grę po raz pierwszy to może skorzystać ze specjalnego samouczka, w którym opisane zostały wszystkie najważniejsze opcje i możliwe zagrania.
POWER   CHAOS   YUGI   DESTINY   STRATEGICZNA   ANIME   KARTY   DUEL  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry YU GI OH POWER OF CHAOS YUGI THE DESTINY.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz