yogis great escape
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Yogi's Great Escape

Yogi's Great Escape, gra zręcznościowa wydana w 1990 roku przez Hi-Tec Software. Gra ukazała się dla komputerów Amiga, Amstrad CPC, Atari 8-bit, Atari ST, C64 i ZX Spectrum.
Uwielbiany przez widzów pluszowy złodziejaszek zamieszkujący park Jellystone doczekał się swojej własnej gry komputerowej.
Miś Yogi podsłuchuje rozmowę strażnika, z której wynika, że wszystkie zwierzęta, a zatem on i jego wierny przyjaciel Boo Boo też, mają trafić do zoo. Oczywiście nie jest tym pomysłem zachwycony. Podejmuje się ryzykownego planu ucieczki do Nowego Yorku. Na grę składa się sześć poziomów: Jellystone Park, las, Dziki Zachód, bagno, wesołe miasteczko oraz Nowy Jork.Wśród niebezpieczeństw, które czyhają na naszego bohatera znajdują się tropiciel niedźwiedzi Sulley the Bear Hunter ze swoim psem, strażnik Smith oraz węże. Każdy etap gry ma określony czas. Jeżeli zawodnik nie wyrobi się z wykonaniem zadania Yogi zostanie złapany. W razie utraty wszystkich żyć trzeba zacząć rozgrywkę od początku. Należy pamiętać również o zbieraniu koszy piknikowych, kapeluszy kowbojskich, toreb z pieniędzmi, części z samochodu Yogiego oraz jabłek toffi, przynoszą dodatkowe punkty.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry YOGIS GREAT ESCAPE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz