x men children of the atom
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze X-Men: Children of the Atom

X-Men: Children of the Atom to dwuwymiarowa bijatyka, w której pojawiają się popularni mutanci będący podopiecznymi profesora Xaviera. Fabuła produkcji została oparta na motywach komiksu Fatal Attractions - w roli głównego antagonisty występuje Magneto, który planuje uwolnić na Ziemi impuls elektromagnetyczny naruszając jej pole magnetyczne. Dzięki temu na planecie zapanuje chaos, a zbuntowani mutanci przejmą kontrolę nad światem.


Jest to pierwszy tytuł, w którym studio Capcom wykorzystało bohaterów ze stajni Marvela. Dzięki temu w grze pojawili się superbohaterowie należący do tytułowej grupy X-Men: Cyclops, Wolverine, Colossus, Iceman, Psylocke oraz Storm - a także tacy złoczyńcy jak Silver Samurai, Sentinel, Omega Red czy Juggernaut. Każda z postaci posiada charakterystyczne ataki odzwierciedlające jej moce. Wolverine walczy więc przy pomocy szponów z adamantium, Storm kontroluje pogodę, a Cyclops razi wrogów laserowym wzrokiem.


Rozgrywka bazuje na systemie znanym z serii bijatyk Street Fighter, gracz może więc wykonywać standardowe ataki i bloki. Dzięki temu ładuje paski X-Ability lub Hyper X pozwalające na stosowanie ruchów specjalnych.
ABANDONWARE  STARE GRY   X-MEN   CHILDREN   ATOM   ZRĘCZNOŚCIOWA   BIJATYKA   AKCJA   KOMIKS   MARVEL   ANIME  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

MMM   wysłano 2022-02-22 00:04:12

Gierka działa niby, ale w kółko leci na automacie i żaden przycisk na klawiaturze nic nie aktywuje, poza jednym zprzycisków f - odpala ustawienia gry, ale po wyjściu z ustawień gra ciągle leci na automacie - nie da się zagrać - ma ktoś m=pomysł na to?
0 0 Odpowiedz

Napisz komentarz