X: BEYOND THE FRONTIER

x beyond the frontier
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze X: Beyond the Frontier

X: Beyond the Frontier to symulator lotów statkiem kosmicznym. Akcja gry rozgrywa się w przyszłości w roku 2912. Wcielamy się w postać Kyle’a Brennana, ziemskiego pilota testowego, który ma zdolność podróżowania z jednej części wszechświata do drugiej.


Podczas lotu testowego dochodzi do awarii tunelu czasoprzestrzennego i Brennan trafia w nieznaną część przestrzeni – ogromny wszechświat X, gdzie możemy stać się kim zechcemy – handlarzem towarów czy też gwiezdnym piratem. Odkrywamy nowe miejsca i obce rasy. Jedną z nich jaką spotyka Kyle podczas podróży to rasa Teladi, która jest kapitalistyczna i nastawiona na zysk. Pomagają zagubionemu Kyle’owi naprawić statek, pożyczają mu trochę pieniędzy i dają wskazówki na temat handlu we wszechświecie X oraz o innych rasach – jeśli o nie zapyta. Rozpoczynamy przygodę z handlem, eksploracją i zdobywaniem doświadczenia. Nawiązujemy sojusze, analizujemy sytuacje polityczne, wykorzystując konflikty do własnych celów. Dążymy do zbudowania wielkiego imperium i zdobycia popularności wśród obcych.


Ostatnia modyfikacja: 13 grudzień 2020


Download


Sklepy w których można kupić grę X: BEYOND THE FRONTIER
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra X: BEYOND THE FRONTIER chroniona jest prawem autorskim. X: BEYOND THE FRONTIER możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry X BEYOND THE FRONTIER.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać