WWE RAW

wwe raw
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.67/10 (15 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze WWE Raw

WWE Raw (lub WWF Raw), gra sportwa wydana w 2002 roku przez THQ. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) i konsole XBox.

WWE Raw to gra sportowa przedstawiająca mecze wrestlingowe rozgrywane przez zawodowych zapaśników. Gracz może wcielić się w potężnego, „współczesnego gladiatora” i wspiąć się na szczyty rankingów WWE walcząc na ringu (a czasami poza nim). Siła, zwinność i refleks są kluczowe, ale to ostatnia determinuje sposób, w jaki ich używamy. Każdy z 35 prawdziwych zapaśników w WWE Raw ma swój własny, niepowtarzalny styl walki, ubranie, finiszery i różne zdolności fizyczne. Gracze mogą wybrać jedną z nich lub stworzyć własną.

Gra oferuje w pełni trójwymiarową grafikę. Walka toczy się na ponad 10 arenach, a wszystkie walki są prezentowane w formie telewizyjnej (mnóstwo przerywników filmowych, fajerwerków, efektów specjalnych, powtórek najlepszych hitów itd.). Mechanika rozgrywki została stworzona od podstaw na potrzeby rozgrywki.

WWE Raw pozwala na toczenie kilku rodzajów walk, takich jak Royal Rumbe i King of the Ring, w których na ringu występuje do sześciu wojowników. Dostępny jest również tryb multiplayer dla maksymalnie czterech graczy jednocześnie.


Ostatnia modyfikacja: 8 październik 2020

ABANDONWARE  STARE GRY   WWE   RAW   WWF   SPORTOWA   WRESTLING   AKCJA   BIJATYKA  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry WWE RAW.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać