WORMS: ARMAGEDDON

worms armageddon
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.36/10 (11 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Worms: Armageddon

Worms: Armageddon, gra strategiczna wydana w 1999 roku przez MicroProse Software. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows)oraz konsol Dreamcast, Game Boy Color, Nintendo 64 i PlayStation.

Armageddon to rozszerzona o nowe elementy oryginalna wersja Worms. Oprócz wielu nowych opcji gry oraz ulepszonych trybów gry single i multiplayer gracz otrzymuje szereg nowych broni (np. miotacz ognia, wyrzutnia owiec itp.). Rozgrywka pozostała praktycznie bez zmian. Tak jak w poprzednich częściach gry, wcielamy się w dowódcę drużyny robaków - a twoim zadaniem jest pokonać przeciwną drużynę. Gra podzielona jest na tury. W każdej turze możemy kontrolować jednego robaka ze swojej drużyny. Robak może czołgać się w lewo i prawo lub skakać. Każda tura ograniczona jest limitem czasu a robak może wykonać pojedynczy atak. Po ataku tura się kończy.Ostatnia modyfikacja: 30 październik 2019


Download


Sklepy w których można kupić grę WORMS: ARMAGEDDON
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra WORMS: ARMAGEDDON chroniona jest prawem autorskim. WORMS: ARMAGEDDON możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry WORMS ARMAGEDDON.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać