WIZARDRY 8

wizardry 8
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.10/10 (5 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Wizardry 8

Wizardry 8, gra cRPG wydana w 2001 roku przez Sirtech Canada. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh i PC (Windows).

Wizardry 8 to już ósma odsłona gry z serii cRPG. Akcja gry prowadzona jest na planecie Dominus. Drużyna prowadzona przez gracza musi pokonać wiele niebezpieczeństw Kosmicznych Lordów.

Fabuła zabiera graczy na planetę Dominus, gdzie znajduje się dom kosmicznych władców. Celem jest zdobycie trzech cennych artefaktów i umieszczenie ich w odpowiednim miejscu. Umożliwi to graczowi stanie się Bogiem, czyli kosmicznym Lordem po wstąpieniu do kosmicznego kręgu. Gra ma cztery różne początki, wszystko zależy od ukończenia poprzedniej części gry, od której zależy nowy początek, gdzie zacznie się nowa ścieżka.

Drużyna gracza składa się z ośmiu postaci, można przyjąć do naszej ekipy dwóch "miejscowych" których spotkamy podczas naszej podróży, Składa się także z sześciu gotowych wzorców 15 ras i 11 różnych profesji, które gracz może tworzyć albo wybierać na początku swojej przygody. Poruszanie się obu stron jest płynne i wielokierunkowe. Walka odbywa się turowo, lecz można ją przestawić na tryb ciągły. Moc i siła przeciwników jest optymalizowana do poziomu doświadczenia postaci w drużynie.


Ostatnia modyfikacja: 20 grudzień 2018Sklepy w których można kupić grę WIZARDRY 8
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra WIZARDRY 8 chroniona jest prawem autorskim. WIZARDRY 8 możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   WIZARDRY   FANTASY   RPG   DOMINUS   COSMIC   CIRCLE   ARTEFAKT  


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry WIZARDRY 8.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać