witchaven
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Witchaven

Witchaven, gra akcji wydana w 1995 roku przez IntraCorp. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS).
W Witchhaven na barki gracza spada niełatwe zadanie uratowania tytułowej krainy przed mrocznym rytuałem szykowanym przez potężną wiedźmę Illwhryin. W tym celu udaje się jako rycerz Grondoval na wyspę Char, gdzie musi przebić się do serca olbrzymiego, podziemnego labiryntu. Na drodze staje mu zaś cały bestiariusz zróżnicowanych kreatur, takich jak gobliny, nieumarli czy demony.
Gracz zaczyna zaledwie ze sztyletem, ale po drodze wpadają mu w ręce różne czary oraz egzemplarze średniowiecznego uzbrojenia. Można zdecydować się zarówno na eliminowanie oponentów z dystansu, jak i skupić się na brutalnej walce wręcz. Walka to jednak nie wszystko: nie obejdzie się także bez zagadek opartych przede wszystkim na umiejętności uważnej eksploracji.
Satysfakcji z rozgrywki dodaje system rozwoju bohatera, który przez całą grę zdobywa doświadczenie i wzmacnia się w wybranych przez nas obszarach (np. władanie magią). Dzięki temu gracze mogą stopniowo dostosowywać rycerza Grondovala do swojego ulubionego stylu gry.
WITCHAVEN   AKCJA   FPS   ILLWHRYIN   LABIRYNT   GRONDOVAL   RYCERZ   CHAR   LABIRYNT   DEMONY  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry WITCHAVEN.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz