WARLORDS III - REIGN OF HEROES

odwiedzin: 3732    pobrano: 1031Rok: 1997

Gatunek: strategiczna

Wydawca: Red Orb Entertainment

Producent: SSG

Platforma: PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Warlords III - Reign of Heroes - gra strategiczna (turowa) wydana w 1997 roku przez Red Orb Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów osobistych PC.
Fabuła gry osadzona jest w świecia fantasy. Wcielamy się w jednego z ośmiu bohaterów. Celem gry jest zdobycie władzy nad fikcyjną krainą.
Rozgrywkę zaczynamy posiadając jedno miasto (tak jak pozostali gracze) oraz kilka jednostek. Jak zapewne pamiętacie z poprzednich części gry - w początkowej fazie gry musimy zdobywać miasta neutralne. Każde zdobyte miasto generuje jednostki oraz złoto. Jest to jeden z ważniejszych celów w grze. Rozgrywka w zasadzie nie zmieniła się od pojawienia się pierwszej części poza kilkoma wyjątkami.
Jedną z nowości wprowadzonych w Warlords III są opcje stosunków dyplomatycznych. Gracze mogą związać się traktatem i wspólnie podbijać inne miasta. W grze istnieje również możłiwość przekupienia graczy, wpływając na ich decyzje polityczne.
Warlords III Reign of Heroes, to zdecydowanie gra dla fnów serii. W stosunku do poprzednich części znacząco poprawiono grafikę (teraz wszystkie jednostki są animowane). Dodatkowym atutem jest możliwość gry w trybie multiplayer.

Uwagi:
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Warlords Iii Reign Of Heroes przeczytaj:
lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o WARLORDS III REIGN OF HEROES

Secret Service

Recenzja gry w miesięczniku Secret Service z 1997 roku. Numer 49, strony 68-69.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą WARLORDS III - REIGN OF HEROES.Gry, które mogą ci się spodobać

Najwyżej ocenione gry


Gry online