WARCRAFT II BEYOND THE DARK PORTAL

warcraft ii beyond the dark portal
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (45 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Warcraft II Beyond the Dark Portal

Warcraft II: Beyond the Dark Portal, dodatek do gry Warcraft II wydany w 1996 roku przez Blizzard Entertainment. Gra jak i dodatek ukazał się dla komputerów osobistych PC, Macintosh oraz konsol PlayStation i Sega Saturn.

Fabuła dodatku, opowiada o wojnie w Draenorze. Akcja rozpoczyna się po wydarzeniach z pierwszej części gry Tides of Darkness. Wspomniany portal został zniszczony i ludzie w Azeroth świętują tryumf nad hordą orków. Jednak sielanka nie trwa długo. Siły orków jednoczy Ner'zhul i szykują się do kolejnej ofensywy na Azeroth...Uwagi: Uwagi. Aby uruchomić dodatek musisz mieć zainstalowaną pierwszą część Warcraft II Tides of Darkness.
W przypdaku problemów z uruchomieniem dodatku, ściągnij patch do gry tutaj.Ostatnia modyfikacja: 29 lipiec 2015

Czasopisma w których można poczytać o grze Warcraft Ii Beyond The Dark Portal
Sklepy w których można kupić grę WARCRAFT II BEYOND THE DARK PORTAL
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra WARCRAFT II BEYOND THE DARK PORTAL chroniona jest prawem autorskim. WARCRAFT II BEYOND THE DARK PORTAL możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.


Komentarze

Kolekcjoner   wysłano 2019-05-13 00:07:49

Niestety problem ze zgodnością
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać