war zone
Wydawca:
Producent:

Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (3 głosy)


Twoja ocena:O grze War Zone. Zaprowadź pokój na świecie.

War Zone, gra zręcznościowa z roku 1991 wydana przez Core Design. Gra powstała dla komputerów Amiga i Atari ST.
Jest rok 1999. Obce siły zbrojne próbują przejąć kontrole nad światem. Ty, komandos z krwi i kości, zostałeś wybrany do dowodzenia misją przywrócenia pokoju na świecie. Możesz poprosić o pomoc swojego najlepszego przyjaciela, aby wspólnie zaprowadzić porządek na świecie.
Gra to typowy przedstawiciel gier tzw. Vertical Scrolling (akcja ekranu przewijana w pionie). W latach 90-tych bardzo popularny gatunek gier. War Zone to gra w której musisz zaprowadzić pokój na ziemi. Czyli nic poza strzelaniem, uwlanianiem zakładników i zdobywanie coraz to lepszej broni, nie czeka Cię podczas gry. Jednak mimo tak prostego scenariusza, fani na pewno znajdą przyjamność z gry. Jak pisaliśmy, w latach 90-tych bardzo popularny gatunek, wystrczy wspomnieć o takich tytułach jak Ikari Warriors czy Mercs.
Graficznie, gra stoi na przyzwoitym poziomie. Fani tego gatunku na pewno znajdą to COŚ w tek grze. Smaczku dodaje możliwość gry w dwóch graczy jednocześnie.


Uwagi:
War Zone nie wymaga oryginalnego ROM'u. Możecie uruchomić na Aros'ie dołączonym do WinUae. Gra zadowoli się pamięcią 512 kB.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry WAR ZONE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz