WAR ZONE. ZAPROWADŹ POKÓJ NA ŚWIECIE.

odwiedzin: 2300    pobrano: 583


War Zone, gra zręcznościowa z roku 1991 wydana przez Core Design. Gra powstała dla komputerów Amiga i Atari ST.
Jest rok 1999. Obce siły zbrojne próbują przejąć kontrole nad światem. Ty, komandos z krwi i kości, zostałeś wybrany do dowodzenia misją przywrócenia pokoju na świecie. Możesz poprosić o pomoc swojego najlepszego przyjaciela, aby wspólnie zaprowadzić porządek na świecie.
Gra to typowy przedstawiciel gier tzw. Vertical Scrolling (akcja ekranu przewijana w pionie). W latach 90-tych bardzo popularny gatunek gier. War Zone to gra w której musisz zaprowadzić pokój na ziemi. Czyli nic poza strzelaniem, uwlanianiem zakładników i zdobywanie coraz to lepszej broni, nie czeka Cię podczas gry. Jednak mimo tak prostego scenariusza, fani na pewno znajdą przyjamność z gry. Jak pisaliśmy, w latach 90-tych bardzo popularny gatunek, wystrczy wspomnieć o takich tytułach jak Ikari Warriors czy Mercs.
Graficznie, gra stoi na przyzwoitym poziomie. Fani tego gatunku na pewno znajdą to COŚ w tek grze. Smaczku dodaje możliwość gry w dwóch graczy jednocześnie.

Uwagi:
War Zone nie wymaga oryginalnego ROM'u. Możecie uruchomić na Aros'ie dołączonym do WinUae. Gra zadowoli się pamięcią 512 kB.

Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą WAR ZONE. ZAPROWADŹ POKÓJ NA ŚWIECIE..

Przejdź do sekcji: Download WAR ZONE
WAR ZONE
Ocena


Udostępnij
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie? Zapisz się do naszego newslettera.

Download

Masz problem z uruchomieniem gry? Przeczytaj:
Jak uruchamiać gry: Amiga


Tagi