wacky wheels
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:O grze Wacky Wheels. Wyścigi na wesoło.

Wacky Wheels, gra zręcznościowa (wyścigi) wydana w 1994 roku rzez Apogee Software. Gra ukazała się dla komputerów osobistych PC.

Wacky Wheels, to typowy przedstawiciel gier zręcznościowych, w tym przypadku są to wyścigi. W grze wybieramy jednego z ośmiu zawodników - rajdowców. Bahaterami gry są zwierzęta, najczęściej spotykane w zoo. Autorzy gry skupili się bardziej na aspektach dobrej zabawy i rywalizacji niż realizmu jazdy samochodem. Podczas rogrywki będziemy mogli skorzystać z bonusów umieszczonych losowo na torze (np. bomby) aby unieruchomić przeciwników.

Wacky Wheels oferuje kilka trybów gry: pojedyncza, dwóch graczy na jednym ekranie oraz multiplayer. Graficznie gra prezentuje przyzwoity poziom.


Sklepy w których można kupić grę WACKY WHEELS. WYŚCIGI NA WESOŁO.
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra WACKY WHEELS. WYŚCIGI NA WESOŁO. chroniona jest prawem autorskim. WACKY WHEELS. WYŚCIGI NA WESOŁO. możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Paweł   wysłano 2020-01-19 21:23:49

Szukałem tej gry z 10 lat... Grałem w to za dzieciaka z bratem i nie pamiętałem tytułu :)
0 0 Odpowiedz

Napisz komentarz