VIRTUA TENNIS 4

Inne tytuły: Power Smash 4, Virtua Tennis 4: World Tour Edition

virtua tennis 4
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.78/10


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Virtua Tennis 4

Virtua Tennis 4 to gra sportowa w której gracze mogą wcielić się w tenisistę. Gra skupia się na szybkich meczach, zamiast realistycznej symulacji. Głównym trybem gry jest tryb kariery, w którym gracz tworzy własnego gracza. Celem jest osiągnąć szczyt w ciągu czterech sezonów. Gracz ma różne możliwości poprawy swoich umiejętności, np. poprzez sesje treningowe (mini gry arcade), kupowanie nowych ubrań za nagrody pieniężne lub rozgrywanie meczów towarzyskich.

Poza trybem kariery w grze udostępniono również tryb gry pojedynczego mecze, tryb imprezowy oraz tryb arcade (gdzie celem jest wygranie jak największej liczby meczów z rzędu).

Gracze mogą wybierać spośród 19 zawodników m.in Roger Federer czy Maria Sherpova. Standardowe sterowanie polega na wybieraniu pożądanego ruchu, np. topspin, oraz kierunku.

Virtua Tennis 4 to gra w której skupiono się przede wszystkim na dobrej zabawie a nie realistyczne doświadczenia. Oferuje szybką rozgrywkę, gdzie liczy się refleks i strategia, a różnorodne tryby gry zapewniają wiele godzin świetnej zabawy.


Ostatnia modyfikacja: 20 czerwiec 2024Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry VIRTUA TENNIS 4.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać