viper racing
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.69/10 (8 głosów)


Twoja ocena:O grze Viper Racing

Viper Racing, gra wyścigowa (rajdy) wydana w 1998 roku przez Sierra Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
Viper Racing, to gra w której wcialamy się w kierowcę rajdowego - zasiadamy za kierownicą amerykańskiego samochodu Dodge Viper. W grze udostępniono kilka torów (podzielonych na stopnie trudności łatwy, średni i trudny) na których możemy rywalizować z innymi kierowcami (do 8 rywali). W Viper Racing możemy wybrać tryb kariery umożliwiający zarobienie pieniędzy na ulepszenie samochodu i przejście do trzech różnych klas ligi wyścigowej Viper. Po ukończonym wyścigu możemy zobaczyć powtórkę wyścigu z różnych kamer. Poza tym, gra zawiera tryb garażowy do zmiany ustawień samochodu. Dodatkowo, samochód możesz samodzielnie skonfigurować np. zmienić parametry zawieszenia.


Uwagi: Wersja na naszych stronach to wersja RIP. Grę uruchomisz z folderu DATA/RACE.EXE. Jeżeli używasz systemu 64-bitowego lub masz problem z uruchomieniem gry, zainstaluj dgVooDoo i skopiuj pliki z foldeu MS do katalogu DATA. dgVooDoo znajdziecie w sekcji Emulatory/PC.

Czasopisma w których można poczytać o grze Viper Racing

VIPER   RACING   WYŚCIGOWA   RAJDY   SIERRA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry VIPER RACING.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz