vietcong
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

5.25/10 (4 głosy)


Twoja ocena:O grze Vietcong

Vietcong, gra akcji (FPS) wydana w 2003 roku przez Gathering of Developers. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
Akcja gry Vietcong rozgrywa się w trakcie działań wojennych w Wietnamie. Wcielamy się w amerykańskiego żołnierza, który będzie wykonywał przydzielone misje. Podczas rozgrywki będziesz musiał wtapiać się w otaczającą ciebie dziką roślinność dźungli - gdyż w niektórych wypadkach będzie to Twoja jedyna szansa na przetrwanie. Vietcong nie różni się rogrywką od innych tego typu produkcji z jednym wyjątkiem. W trakcie rozgrywki będziesz mógł być uzbrojony w nóż (zwykły przedmiot), jedną broń ręczną (jeżeli będziesz chciał podnieść broń wroga, swoją musisz wyrzucić), jeden karabin, granaty oraz inne dodatkowe przerdnioty jak mapa czy zestaw leczniczy. Poza trybem dla pojedynczego gracza, w grze możemy zagrać online przez sieć.


Uwagi: Instalacja gry dla systemów 64-bitowych: Zainstalouj grę z zamieszczonych obrazów dysków. Następnie zainstaluj patche w kolejności: Patch_Vietcong_1.0_to_1.30.exe, Patch_Vietcong_1.3_to_1.41.exe i Patch_Vietcong_1.6.exe. Na końcu skopiuj pliki znajdujące się w archiwum VCStarterV1.65.1.zip w miejsce instalacji gry.

VIETCONG   FPS   AKCJA   WOJNA   WIETNAM   DŻUNGLA   STRZELANKA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry VIETCONG.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz