us most wanted nowhere to hide
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.65/10 (22931 głosów)


Twoja ocena:O grze U.S. Most Wanted: Nowhere to Hide

U.S. Most Wanted: Nowhere to Hide to shooter koncentrujący się na postaci byłego antyterrorysty Randalla Joyce'a. Po opuszczeniu jednostki bohater postanawia zerwać z wszelkimi zasadami i przynieść sprawiedliwość wszystkim kryminalistom, przy nieoficjalnym wsparciu dawnych przyjaciół z wywiadu i grup specjalnych. Jego krwawa ścieżka zaprowadzi go m.in. do Meksyku oraz wschodniej Europy.
W U.S. Most Wanted: Nowhere to Hide na graczy czeka 15 misji, podczas których ich zadaniem jest m.in. eliminacja konkretnych celów czy ratowanie zakładników. Przed każdym zadaniem bohater wybiera ekwipunek, w tym pistolety, karabiny, wyrzutnie rakiet oraz kamizelki kuloodporne. Inwentarz ograniczany jest przez maksymalny ciężar, jaki może unieść Joyce.
Produkcja nie premiuje jednego sposobu przechodzenia poziomów, gracz może więc przekradać się między wrogami, eliminować ich po cichu (część broni obsługuje tłumiki) czy wprowadzać w pułapki (np. rozstawiając miny). Nic nie stoi też na przeszkodzie, by z każdym zagrożeniem radził sobie w pełnym rozpędzie niczym Rambo. Wymaga to jednak skupienia oraz zręczności, ponieważ Joyce'a cechuje niska wytrzymałość i łatwo może stać się ofiarą terrorystów (szczególnie w przypadku trafienia w głowę).
Poza kampanią dla pojedynczego gracza, w produkcji zaimplementowano także sieciowy tryb multiplayer.
MOST   WANTED   NOWHERE   HIDE   AKCJA   STRZELANKA   FPS  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry US MOST WANTED NOWHERE TO HIDE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz