universal combat

Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

Ocena:

10.00/10
(1 głos)Twoja ocena:


Udostępnij:
Universal Combat, gra akcji wydana w 2004 roku przez DreamCatcher Interactive. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
Universal Combat jest to symulator kosmiczny, 5 już część serii Battlecruiser. Gra stworzona została z wielkim rozmachem, dzięki ogromnej mapie wszechświata i wprowadzeniu wielu elementów dynamicznej akcji. Chcesz zostać dowódcą wielkiego statku kosmicznego, przemierzać wszechświat małym zwinnym wahadłowcem lub poprowadzić do boju grupę kosmicznych żołnierzy? W tej grze znajdziesz wszystkie te elementy.
Universal Combat pozwala zwiedzić ponad 250 planet, zamieszkałych przez 12 różnych ras. Mapa gry jest ogromna. Nie zastosowano kompresji czasu, przyśpieszającej przemieszczanie się dlatego eksploracja zajmie nam bardzo dużo czasu. Na swojej drodze napotkamy ponad 500 różnych bojowych statków kosmicznych co z pewnością umili nam czas.
Gra oferuje prowadzenie rozgrywki w pojedynkę oraz w trybie wieloosobowym (do 64 graczy równocześnie). Do przejścia jest 25 misji głównych oraz 15 pobocznych scenariuszy. Zapewni nam to wiele godzin przyjemnej rozgrywki. Od 2008 roku można w pełni legalnie za darmo pobrać pełną wersję gry, bez trybu multiplayer.
UNIVERSAL   COMBAT   AKCJA   FPS   KOSMOS  

Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry UNIVERSAL COMBAT.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz