under a killing moon
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Twoja ocena:O grze Under a Killing Moon

Under a Killing Moon, gra przygodowa z 1994 roku wydana przez Access Software. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh i PC (DOS).
Tex Murphy to prywatny detektyw działający w futurystycznym San Francisco. Po serii rozwiązanych spraw wpada w tzw. dołek: niedawno rozwiódł się z żoną i ledwo wiąże koniec z końcem próbując znaleźć jakieś intratne zlecenie. Gdy w jego ręce trafia wreszcie jakaś sprawa, okazuje się, że od jej losów zależą losy świata. Jeżeli jej nie rozwiąże to nie dość że siły zła zniszczą ludzkość, to na dodatek Murphy'emu przepadnie szansa na zasiłek dla bezrobotnych.
Rozgrywka Tex Murphy łączy filmową technologię FMV z przestrzeniami renderowanymi w bardziej konwencjonalnym 3D. Gracze mierzący się z tą humorystyczną produkcją muszą wcielając się w tytułowego detektywa przede wszystkim wykazać się sprytem oraz umiejętnością łączenia faktów. Nie brakuje również okazji do poznania wielu barwnych i ekscentrycznych postaci zamieszkujących San Francisco przyszłości. Tex Murphy: Under The Killing Moon czerpie pełnymi garściami z klasycznej twórczości o tematyce detektywistycznej, nadając jej jednocześnie specyficzny, retrofuturystyczny styl.

Czasopisma w których można poczytać o grze Under A Killing Moon


Sklepy w których można kupić grę UNDER A KILLING MOON
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra UNDER A KILLING MOON chroniona jest prawem autorskim. UNDER A KILLING MOON możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
UNDER   KILLING   MOON   TEX   MURPHY   PRZYGODOWA   DETEKTYW  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry UNDER A KILLING MOON.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz