ULTIMATE SPIDER-MAN

ultimate spiderman
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.78/10


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Ultimate Spider-Man

Ultimate Spider-Man to gra z z perspektywy trzeciej osoby, nawiązująca do przygód pajęczego superbohatera, które zostały opisane w amerykańskim komiksie o takim samym tytule. Fabuła skupia się na pierwszych krokach Petera Parkera jako Spider-Mana.
Gracz ma okazję towarzyszyć Peterowi nie tylko w trakcie walki z przestępczością, ale również na studiach, w pracy w wydawnictwie oraz podczas spotkań z Mary Jane Watson. Dzięki temu mamy okazję odwiedzić najbardziej charakterystyczne lokacje zarówno dla Nowego Jorku jak i miejsc znanych z komiksów. Młody Parker musi lawirować między domem rodzinnym, uczelnią i budynkiem, w którym mieści się Daily Bugle, a w międzyczasie walczyć z łotrami plądrującymi miasto. Pośród nich znajdują się Electro, Rhino, a nawet Venom, w którego rolę gracz ma możliwość się wcielić. Walka wręcz między przeciwnikami opiera się na wykonywaniu podstawowych ciosów oraz kombosów charakterystycznych dla każdego bohatera. Dodatkowo Venom dzięki swojej wyjątkowej sile potrafi wykorzystywać elementy otoczenia i rzucać nimi w oponenta, dzięki czemu rozgrywka staje się bardziej zróżnicowana.
Nawiązania do komiksów są obecne również w oprawie wizualnej gry. Przedstawiające fabułę cut-scenki są zrealizowane w formie historyjek obrazkowych, a każda postać jest otoczona czarnym konturem charakterystycznym dla klasycznego stylu rysowniczego.


Ostatnia modyfikacja: 22 sierpień 2022

ABANDONWARE  STARE GRY   SPIDER-MAN   AKCJA   SCI-FI   KOMIKS   BOHATER   PAJĄK  


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ULTIMATE SPIDERMAN.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać