ugh
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.46/10 (15 głosów)


Twoja ocena:O grze UGH! - Prehistoryczna komunikacja miejska.

UGH! jest grą platformowo-logiczną. Gra wydana przez Play Byte w roku 1992r. UGH! ukazał się na komputery Amiga i PC.

W grze sterujemy człowiekiem z epoki kamienia łupanego. Nasz bohater pracuje w prehistorycznej kampani przewozowej. Jako narzędzie pracy służy coś w rodzaju praprzodka obecnego helikoptera. Naszym zadaniem jest w przewidzialnym czasie przewieźć pasażerów do wyznaczonych przystanków. Należy pamiętać, aby w miarę delikatnie lądować oraz uważać przy tym na pasażerów. W miarę podnoszenia poziomu trudności zaczynają piętrzyć się problemy, a to jaskinię zalewa woda to znowu latające pra ptaki próbują nas strącić. Choć akcja gry dzieje się na jednym ekranie, to i tak rozgrywa wciąga na długie godziny. Szczególnie, jeżeli będziemy grać z innym graczem w kooperacji.

Gra choć pod względem graficznym nie powala, jak również muzyka jest dość skąpa, to jednak gra wciąga. Przy grze można spędzić naprawdę bardzo dużo czasu.
Uwagi:
Uwaga. Pobierając wersję dla Amigi należy zaopatrzeć się w oryginalny ROM w wersji np. 1.3, gdyż dostarczany AROS z najnowszym emulatorem WinUAE nie pozwala na uruchomienie tejże gry.

Czasopisma w których można poczytać o grze Ugh

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry UGH.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz