UGH! - PREHISTORYCZNA KOMUNIKACJA MIEJSKA.

odwiedzin: 3956    pobrano: 1694


UGH! jest grą platformowo-logiczną. Gra wydana przez Play Byte w roku 1992r. UGH! ukazał się na komputery Amiga i PC.
W grze sterujemy człowiekiem z epoki kamienia łupanego. Nasz bohater pracuje w prehistorycznej kampani przewozowej. Jako narzędzie pracy służy coś w rodzaju praprzodka obecnego helikoptera. Naszym zadaniem jest w przewidzialnym czasie przewieźć pasażerów do wyznaczonych przystanków. Należy pamiętać, aby w miarę delikatnie lądować oraz uważać przy tym na pasażerów. W miarę podnoszenia poziomu trudności zaczynają piętrzyć się problemy, a to jaskinię zalewa woda to znowu latające pra ptaki próbują nas strącić. Choć akcja gry dzieje się na jednym ekranie, to i tak rozgrywa wciąga na długie godziny. Szczególnie, jeżeli będziemy grać z innym graczem w kooperacji.
Gra choć pod względem graficznym nie powala, jak również muzyka jest dość skąpa, to jednak gra wciąga. Przy grze można spędzić naprawdę bardzo dużo czasu.

Uwagi:
Uwaga. Pobierając wersję dla Amigi należy zaopatrzeć się w oryginalny ROM w wersji np. 1.3, gdyż dostarczany AROS z najnowszym emulatorem WinUAE nie pozwala na uruchomienie tejże gry.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o UGH

Top Secret

Recenzja gry w miesięczniku Top Secret z 1993 roku. Numer 01, strona 17.


Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą UGH! - PREHISTORYCZNA KOMUNIKACJA MIEJSKA..

Przejdź do sekcji: Download UGH
UGH
Ocena


Udostępnij
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie? Zapisz się do naszego newslettera.

Download

Tagi