tv sports boxing
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze TV Sports: Boxing

TV Sports Boxing to ostatnia z serii TV Sports od Cinemaware. Tak jak poprzednie odłosny gry - tak i ta stoi na równie wysokimpoziomie.

W grze możemy stowrzyć swojego sportowca z którym będziemy wspinać się po szczeblach kariery w zwodowym boksie. Mamy do dyspozycji kilka atrybutów które możemy wybrac przy tworzeniu boksera: kolor skóry, kolor włosów czy stylu bokserskiego. Na początku otrzymujesz ustaloną liczbę punktów umiejętności: uderzenia, wytrzymałość, kondycję, siłę oraz trenera i promotora. W trakcie rozgrywki - jeżeli będziesz zarabiał pieniądze wygrywając walki - będziesz mógł zatrudniać lepszych trenerów i promotorów. Po każdej wygranej, twój ranking wzrośnie i będziesz mógł walczyć z lepszymi rywalami. Ostatecznie twoim celem w grze jest zdobycie tytułu mistrzowskiego.

Rozgrywka przedstawiona jest z dwóch perspektyw: z lotu ptaka oraz widok z boku na ring. W pierwszym z nich widzimy bokserów na ringu - tutaj nie walczymy - jeżeli dojdzie do starcia - widok akcji automatycznie przełączy się na ring widziany z boku.

Podsumowując: Dzięki płynnej animacji, atmosfery w grze, świetnemu interfejsowi sterowania i szerokiej gamie przeciwników - TV Sports Boxing to obowiązkowa gra dla każdego fana boksu.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry TV SPORTS BOXING.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz