turok 2
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.65/10 (22931 głosów)


Twoja ocena:O grze Turok 2: Seed of Evil

Turok 2: Seeds of Evil, gra FPS (przgodowa) wydana w 1998 roku przez Acclaim Entertainment. Pierwotnie grę wydano dla konsoli N64, rok poźniej (w 1999) powstała konwersja gry dla komputerów PC (Windows).

Akcja gry rozgrywa się w Zaginonym Świecie, w którym rządzą dziwne potwory i dinozaury. Wcielasz się w postać Turoka, Jashua Fireseed`a. Twoim zadaniem jest odnalezienie i zniszczenie pięciu energetycznych totemów (Energy Totems). Jeżeli uda ci się zniszczyć totemy, powstrzymasz Primagena, potężną obcą istotę przed zniszczeniem znanego wszechwświata.

Jak w poprzedniej części gry, akcja gry przedstawiona jest z widoku pierwszej osoby (FPS). Do dyspozycji masz kilkadziesiąt rodzajów broni (na początku gry posiadasz tylko hak i łuk). Świat podzielony jest na sześć rozległych poziomów, na których musisz wykonać kilkanaście zadań. Zadania są bardzo różne np. uwolnienie zakładników, zniszczenie wybranych obiektów itp. Na końcu każdego poziomu czeka boss, którego musisz pokanać aby przejść do kolejnego.

Turok 2: Seeds of Evil, to świetnie zrobiona gra przygodowa - osadzona w fikcyjnym świecie. Rozległe poziomy pozwolą cieszyć się grą przez kilkanaście godzin.

Czasopisma w których można poczytać o grze Turok 2


Sklepy w których można kupić grę TUROK 2: SEED OF EVIL
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra TUROK 2: SEED OF EVIL chroniona jest prawem autorskim. TUROK 2: SEED OF EVIL możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.

Kupując w Kinguin.com, wprowadź kod SEPTEMBER14 - otrzymasz 14% rabatu.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   TUROK   SEEDS   EVIL   FPS   PRZYGODOWA   ACCLAIM   LOST   WORLD  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry TUROK 2.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz