TURNING POINT: FALL OF LIBERTY

turning point fall of liberty
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Turning Point: Fall of Liberty

Turning Point: Fall of Liberty, stworzona przez Spark Unlimited i wydana w 2008 roku, prezentuje alternatywną historię, w której Winston Churchill nie wydostał się z budynku, w którym miał miejsce prawdziwy incydent w 1931 roku. W wyniku tego tragicznego zdarzenia, Wielka Brytania nie miała silnego przywódcy podczas zbliżającego się konfliktu z Niemcami.

Fabuła gry koncentruje się na postaci o imieniu Dan Carson, pracowniku budowlanym z Nowego Jorku. Gracz wciela się w jego rolę w momencie, gdy Niemcy prowadzą inwazję na Stany Zjednoczone w roku 1953. Manhattan jest bombardowany, a gracz musi podjąć walkę o przetrwanie w świecie, w którym opór przeciwko nazistom jest jedyną nadzieją.

Turning Point: Fall of Liberty oferuje typową dla gier akcji rozgrywkę z perspektywy pierwszej osoby. Podobnie jak w innych grach tego typu gracz będzie musiał stawić czoła wrogom, korzystając z różnych broni.

Oprawa wizualna gry przedstawia zrujnowane miasta, przerażające obrazy wojennego chaosu oraz wysoką jakość detali. Twórcy starali się oddać klimat alternatywnej rzeczywistości, w której niemiecka okupacja dotyka Stanów Zjednoczonych.

Turning Point: Fall of Liberty to gra, oferuje graczom alternatywny wgląd w historię i sprowokować ich do przemyśleń na temat potencjalnych zmian biegu wydarzeń. Mimo swoich wad, zasługuje na uwagę jako interesująca próba połączenia historii z rozgrywką. Jednakże, warto pamiętać, że prezentowana w grze wizja historii jest fikcyjna i może wywołać kontrowersje.


Ostatnia modyfikacja: 10 sierpień 2023Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry TURNING POINT FALL OF LIBERTY.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać