TURNING POINT: FALL OF LIBERTY

turning point fall of liberty
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:
O grze Turning Point: Fall of Liberty

Turning Point: Fall of Liberty, stworzona przez Spark Unlimited i wydana w 2008 roku, prezentuje alternatywną historię, w której Winston Churchill nie wydostał się z budynku, w którym miał miejsce prawdziwy incydent w 1931 roku. W wyniku tego tragicznego zdarzenia, Wielka Brytania nie miała silnego przywódcy podczas zbliżającego się konfliktu z Niemcami.

Fabuła gry koncentruje się na postaci o imieniu Dan Carson, pracowniku budowlanym z Nowego Jorku. Gracz wciela się w jego rolę w momencie, gdy Niemcy prowadzą inwazję na Stany Zjednoczone w roku 1953. Manhattan jest bombardowany, a gracz musi podjąć walkę o przetrwanie w świecie, w którym opór przeciwko nazistom jest jedyną nadzieją.

Turning Point: Fall of Liberty oferuje typową dla gier akcji rozgrywkę z perspektywy pierwszej osoby. Podobnie jak w innych grach tego typu gracz będzie musiał stawić czoła wrogom, korzystając z różnych broni.

Oprawa wizualna gry przedstawia zrujnowane miasta, przerażające obrazy wojennego chaosu oraz wysoką jakość detali. Twórcy starali się oddać klimat alternatywnej rzeczywistości, w której niemiecka okupacja dotyka Stanów Zjednoczonych.

Turning Point: Fall of Liberty to gra, oferuje graczom alternatywny wgląd w historię i sprowokować ich do przemyśleń na temat potencjalnych zmian biegu wydarzeń. Mimo swoich wad, zasługuje na uwagę jako interesująca próba połączenia historii z rozgrywką. Jednakże, warto pamiętać, że prezentowana w grze wizja historii jest fikcyjna i może wywołać kontrowersje.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry TURNING POINT FALL OF LIBERTY.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz


Gry, które mogą ci się spodobać