TROLLS. KOLOROWO I WESOŁO.

odwiedzin: 4174    pobrano: 1208


Trolls, platformówka wydana w 1992 roku przez Flair Software. Gra powstała dla komputerów Amiga, C64 oraz PC.
Gdzieś daleko stąd - może to w naszym świecie - bądź też w wyimaginowanym - stoi domek. W domku tym mieszkają zabawki. Pewnej nocy grudniowej coś się wydarzyło. Stary zegar (który nigdy się nie zespuł) wskazywał dwunastą w nocy. Nagle - nastała cisza, śnieg przestał padać, zegar się zatrzymał... Słychać tylko dziwny dzwięk - to Troll, zabawka położona na półce, otwiera oczy! Tak, Troll ożył. Nie wiadomo dlaczego, ale to ten Troll musi odzyskać (uwolnić) małe trolle. Przygoda właśnie się rozpoczyna
W grze sterujesz Trollem. To do Ciebie należy zadanie odzyskania (uwiolnianie) wszytskich małych trolli. W domu (w którym akcja gry się dzieje) znajduje się mnóstwo drzwi. Drzwi prowadzą do przekolorowych światów w każdym z nimch musisz znaleźć wyznaczoną ilość trolli. Na każdym pozimie będziesz musiał a to pływać, skakać, latać i wiele więcej.
Trolls, to gra charakteryzująca się bardzo kolorową grafiką. Jeżeli lubisz gry platformowe, na pewno spędzisz kilkadziesiąt godzin z nią.

Uwagi:
Wersja dla Amigi wymaga oryginalnego romu (najlepiej w wersji Kickstart 3.1) oraz 2 Mb Chip RAM. Jest to wersja dla komputerów wyposażonych w kości AGA.

Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą TROLLS. KOLOROWO I WESOŁO..Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download TROLLS
TROLLS
Ocena


Udostępnij
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie? Zapisz się do naszego newslettera.

Download

Tagi