TRIBES 2

tribes 2
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.50/10 (9 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Tribes 2

Tribes 2, gra akcji (FPS) wydana w 2001 roku przez Sierra On-Line. Gra ukazała się dla komputerów PC (Linux/Windows).

Klasyk, oldschoolowy FPS jakim jest multiplayerowy Tribes 2 to z pewnością gra która zapamiętana została przez wielu zapalonych fanatyków sieciowych strzelanek. Rozgrywająca się w roku 3941 fikcyjnego uniwersum Earthsiege umożliwia graczom wybór kierowanej postaci, będącej żołnierzem jednej z konkurujących ze sobą frakcji – każda posiadająca unikalny, niepowtarzalny design i ciekawie rozbudowaną historię, która daje o sobie znać bezpośrednio na polu bitwy.


Tribes 2 pozwala na jednoczesne prowadzenie rozgrywki przy współudziale aż 128 graczy gotowych na sianie chaosu w szeregach frakcji przeciwnika. Gracze mogą rozgrywać fenomenalne batalie w znacząco różniących się od siebie trybach rozgrywki, każdy z unikalną ścieżką prowadzenia kampanii. Dodatkowo gracze posiadają ogromny wybór w dostosowaniu swojej roli na polu bitwy, na każdego czeka również pokaźny arsenał śmiercionośnych zabawek i pojazdów, pozwalając na realizowanie kreatywnych pomysłów i taktyk, niszczących zasoby i struktury przeciwnika. Tribes 2 to kultowa FPS, który znajduje swoich na całym świecie fanów do dziś, prowadzących nieustanne wojny na ogromnych, ciekawie skonstruowanych mapach i specjalnie przygotowanych trybach rozgrywki.


Ostatnia modyfikacja: 23 listopad 2019

ABANDONWARE  STARE GRY   TRIBES   FPS   KOSMOS   AKCJA   EARTHSIEGE   STRZELANKA  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Icea_PL | PoL   wysłano 2019-12-25 17:23:56

pozdrawiam starą gwardię FPP.PL
1 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać