trespasser
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Trespasser

Trespasser, gra akcji (FPS) wydana w 1998 roku przez Electronic Arts. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
Akcja gry rozgrywa się na wyspach opuszczonej wyspie w świecie opanowanym przez dinozaury. Wcielamy się w postać Anny, która jako jedyna ocalała z katastrofy samolotu. Znajdujemy się na wyspie Zagubionym Świecie (The Lost World) a twoim zadaniem jest odnaleźć drogę ucieczki z niej.
Interfejs gry jest bardzo uproszczony - na ekranie nie ma informacji o ilości "życia" czy o ilości nabojów. Informację o ilości "życia" znajdziesz w formie tatuażu a o ilości pozostałych nabojów dowiesz się z ust Anny - po każdym wystrzale poinformuje cię o tym. Każdą inerakcję z otoczeniem wykonujemy przy pomocy ramienia Anny np. przesuwanie przedmiotów, podnoszenie czy używanie broni.
Rozgrywka została podzielona na kilka poziomów w których celem jest przedostanie się z punktu startowego do wyznaczonego miejsca.


Uwagi: Aby zainstalować grę w systemach 64bitowych, zamontuj obraz dysku i wyjdź do folderu setup. Następnie uruchom setup95.exe. Po uruchomieniu gry - jeżeli będą wyświetlane białe artefakty, skopiuj pliki D3DImm.dll i DDraw.dll z pakietu dgVooDoo w miejsce instalacji gry.

Czasopisma w których można poczytać o grze Trespasser

TRESPASSER   LOT   WORLD   ZAGUBIONY   ŚWIAT   JURASSIC   PARK   AKCJA   FPS   DINOZURY   ANNA   FILM  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry TRESPASSER.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz