transformers revenge of the fallen
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.75/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Transformers: Revenge of the Fallen

Transformers: Revenge of the Fallen to zręcznościowa gra akcji utrzymana w stylistyce serii kinowych hitów, osadzonych w popularnym uniwersum Transformers.
Tytuł umożliwia wcielenie się w jednego z tytułowych Transformerów i toczenia widowiskowych batalii z szeregiem przeciwników na zamkniętych lokacjach. Fabuła gdy jest luźno oparta na motywach filmów Michaela Bay'a. Jest to ponowne przedstawienie konfliktu między humanoidalnymi maszynami: Autobotami, na których czele stoi Optimus Prime oraz zagrażającymi ludzkości Deceptikonami, którymi przewodzi potężny Megatron.
Gracz może wybrać swojego bohatera ze sporego wachlarza dostępnych postaci. Każda z nich posiada unikalne zdolności i atrybuty oraz uzbrojenie. Akcja gry zabiera nas do wielu różnych lokacji, rozsianych po całym świecie. Stając po stronie Autobotów, czy Decepticonów, mamy szanse odwiedzić tak egzotyczne miejsca, jak Kair i Szanghaj. Mechanika rozgrywki została nastawiona na szybkie tempo. Nasza postać może błyskawicznie przekształcić się w pojazd lub robota, uzyskując zupełnie inne właściwości.

Gry, które mogą ci się spodobać