trainz railroad simulator 2006
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.70/10 (26817 głosów)


Twoja ocena:O grze Trainz Railroad Simuator 2006

Rynek gier symulacyjnych od zawsze zrzeszał szeroką grupę graczy. Od młodych adeptów chcących się zapoznać z tematem, po zahartowanych w boju hobbystów. Fani wirtualnej kolei również nie mogą narzekać, gdyż ich nisza wypełniona jest przez serię Trainz Railroad Simulator. Edycja 2006 to kolejna część serii.

Gra oferuje kompleksowe podejście do tematu. Możemy zarządzać maszynistami, bezpośrednio nadzorować pociągami, kierować nimi, a nawet przejechać się jako pasażer. Do dyspozycji graczy oddano kilkadziesiąt zestawów, którymi przemierzać możemy tory min. w Niemczech, USA, Kanadzie, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii. To co uległo zmianie w porównaniu do poprzednich edycji to długość tras, która została znacznie wydłużona.

Warto odnotować, że tytuł jest skierowany nie tylko do doświadczonych wirtualnych kolejarzy, ale i do odbiorcy, który dopiero zaczyna swoją przygodę z tą formą transportu. Szereg różnego rodzaju tutoriali, podpowiedzi oraz instrukcji pozwoli na bezbolesne pokonanie tzw. progu wejścia.

Trainz Railroad Simulator 2006 to tytuł dość niepozorny. Z daleka wydawać by się mogło, że rozgrywka nie jest szczególnie rozbudowana, a co za tym idzie wciągająca. Jest to jednak błędne założenie, które ulega zatarciu już po kilku minutach od odpalenia tytułu. Gameplay jest tak przyjemny, że łatwo się zapomnieć i dać pochłonąć kolejowej przygodzie na kilka godzin.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry TRAINZ RAILROAD SIMULATOR 2006.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz