total immersion racing
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.19/10 (8 głosów)


Twoja ocena:O grze Total Immersion Racing

Total Immersion Racing (TIR), gra wyścigowa wydana w 2002 roku przez Empire Interactive. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows), Macintosh oraz konsol PlayStation i XBox.
Total Immersion Racing to typowy przedstawiciel gier wyścigowych. Tym razem będziemy brać udział w wyścigach samochodów GT oraz prototypowych. W grze możemy wybrać jeden z czternastu dostępnych samochodów, którymi będziemy się ścigać na 12 torach na całym świecie (m.in. Monza, Silverstone itp.). Gra oferuje cztery tryby gry: quick race, career mode, time trial oraz challenege. Naciekawszym trybem jest tryb kariery (career mode). Zaczynamy jako początkujący kierowca wyposażony w najsłabszy samochód. Twoim celem jest wygrana w sezonie i podpisanie kontraktu pormującego cię do wyższej ligii - co przekłada się na lepsze samochody.


Uwagi: Wersja PC: Grę zainstalujecie z zamieszczonego obrazu płyty. Przed instalacją ustaw tryb zgodności instalatora na Windows XP. Zainstaluj DirectX 8.1 - jeżeli instalator o to poprosi. Po ukończeniu instalacji, skopiuj plik z folderu Crack do katalogu w którym zainstalowałeś grę. Uruchom grę (ustaw tryb zgodności z Window XP) - jeżeli pojawi się różowy ekran - poczekaj chwilę - ekran gry pojawi się za kilka sekund.

TOTAL   IMMERSION   RACING   TIR   WYŚCIGOWA   RAJDY  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry TOTAL IMMERSION RACING.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz