top spin
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.65/10 (22931 głosów)


Twoja ocena:O grze Top Spin

Jeżeli w swoim życiu nigdy nie miałeś okazji zagrać w tenisa możesz to zrobić w świecie wirtualnym.
Top Spin to gra z 2003 roku, dzięki której możesz się przenieść na kort i stać się jednym z zawodników. A tych do wyboru jest naprawdę sporo. Obok fikcyjnych postaci pojawiają się tutaj także prawdziwe sławy tej dyscypliny sportu. A przecież każdy miłośnik tenisa chciałby przemienić się w swojego idola, choćby to miało mieć miejsce jedynie w świecie wirtualnym.
Dla wszystkich uczestników przygotowano kilka rozrywek, dzięki temu każdy może znaleźć coś idealnie dopasowanego do siebie. Są to: single, dwu mecze, turnieje wystawowe, kariery a także tzw.szybkie mecze. Osoby biorące udział w rywalizacji mogą walczyć o zwycięstwo zarówno w rozgrywkach dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Zawodnik może również wybrać miejsce, w którym chciałby rozegrać mecz. Do wyboru są korty znane m. in. z Wielkiego Szlema.
Przed rozpoczęciem gracz wybiera sobie kort, na którym chce rozpocząć rywalizację wraz z infrastukturą oraz danymi technicznymi dotyczącymi podłoża a także stopnia zaawansowania.
TOP   SPIN   SPORTOWA   TENNIS  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry TOP SPIN.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz