TONY HAWK`S UNDERGROUND

odwiedzin: 333    pobrano: 61Rok: 2003

Gatunek: zręcznościówka | tpp | sportowa

Wydawca: Activision

Producent: Neversoft Entertainment, Inc.

Platforma: PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Tony Hawk`s Underground, gra zręcznościowa wydana w 2003 roku przez Activision. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsol GameCude, PlayStation i XBox.
Tony Hawk`s Underground (THUG) jest piątą częścią z serii gier sygnowanych nazwiskiem Tony Hawk`s. W Underground zaimplementowano pełny tryb kariery. Zaczynasz jako skater, którego nikt nie zna. Jesteś zmęczony byciem nikim. Jeżdżąc po ulicach, zauważasz ulotkę z której dowiadujesz się, że do twojego miasta przyjeżdżają profesjonlani skaterzy na pokaz. Idziesz na ten pokaz aby zobaczyć najlepszych zawodników w akcji. Po występie, starając się zaimponować im, pokazujesz kilka trików. Widząc twoje popisy, dają ci kilka cennych wskazówek jak zostać profesjonalistą. Teraz z przyjecielem, Erykiem, musisz zdobywać doświadczenie aby zostać legendą...

Uwagi: Grę uruchomisz poleceniem THUG.EXE (na Windows 7+). Jeżeli uruchamiasz na starszych komputerach - naprawdę starych - w katalogu Backup znajdziesz oryginalny plik EXE, który musisz podmienić.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Tony Hawks Underground przeczytaj:

Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą TONY HAWK`S UNDERGROUND.

Przejdź do sekcji: Download TONY HAWKS UNDERGROUND
Najwyżej ocenione gry
Tagi
Oferty

$622.99    -44%  
HUAWEI MATE 10 PRO


$266.99    -5%  
XIAOMI MI MAX


$245.59    -5%  
HUAWEI P9 LITE


Zobacz więcej ofert >>