TONY HAWK`S AMERICAN WASTELAND

tony hawks american wasteland
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (2 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Tony Hawk's American Wasteland

"Tony Hawk’s American Wasteland" to kolejna odsłona popularnych gier zręcznościowych pod marką znanego amerykańskiego skatera, Tony'ego Hawka. Tym razem akcja rozgrywa się wyłącznie na obszarze Los Angeles.

W trybie fabularnym wcielamy się w postać młodego chłopaka z prowincji, który przybywa do wielkiego miasta w Kalifornii z marzeniem zostania mistrzem jazdy na deskorolce. Początkowo dostęp do Los Angeles jest ograniczony, a kolejne lokalizacje odkrywamy, wykonując różnorodne zadania zlecone przez NPC. W tej grupie znajdują się zarówno zwykli mieszkańcy aglomeracji, jak i profesjonalni zawodnicy, w tym sam Tony Hawk.

Aby przemieszczać się po rozległym mieście, gracze korzystają z autobusów, a głównym środkiem transportu na ulicach Los Angeles jest oczywiście deskorolka. Gra oferuje mnóstwo możliwości widowiskowych akrobacji i trików. Co więcej, deweloperzy wprowadzili również wyczynowe rowery BMX, co dodaje nowy wymiar rozgrywce. Dodatkową atrakcją jest tryb umożliwiający odwiedzenie lokalizacji z wcześniejszych części serii.

"Tony Hawk's American Wasteland" jak w poprzednihc częściach, charakteryzuje się dynamiczną ścieżkę dźwiękową, która dodaje energii i tempa rozgrywce.


Ostatnia modyfikacja: 4 grudzień 2023Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry TONY HAWKS AMERICAN WASTELAND.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać