TONKA CONSTRUCTION 2

tonka construction 2
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Tonka Construction 2

Tonka Contruction 2, to gra skierowana do dzieci wydana w 1999 roku przez Hasbro Interactive. Akcja gry rozgrywa się w Tonkalandzie, dokładnie w czterech lokalizacjach: w górach, mieście, na pustyni oraz w kamieniłomie.

Do każdego obszaru gracz zostanie wprowadzony do zadania przez postać związaną z danym obszarem. Postać prowadzi krótką pogawędkę i wyjaśnia sześć etapów pracy. Następnie gracz klika telefon komórkowy, aby zamówić pojazdy budowlane, których potrzebuje. Po zakończeniu prac pojawia się burmistrz, który ogłasza otwarcie budowy, a gracz otrzymuje nagrodę w albumie z wycinkami gry.

W kamieniołomie gracz ma dwa zadania do wykonania: znaleźć zakopany skarb w ścianach kamieniołomu i zrobić żwir. Skarb można znaleźć, wybierając buldożer i wielokrotnie wbijając go w ściany kamieniołomu, aż spadająca skała coś odkryje, lub mogą użyć dynamitu. Żwir jest wytwarzany za pomocą ładowarki do podnoszenia kamieni i umieszczania ich w kruszarce.

W mieście gracz maz za zadanie wybudować budynek, wybierając najpierw koparkę, a następnie klikając kawałek ziemi, aż wszystkie segmenty zostaną wykopane. Następnie przywołują ciężarówkę z cementem i jednym kliknięciem cement jest układany. Następnie umieszczają stalowe ramy na działce, aby stworzyć ramę budynku, do której dodają ściany oraz dach.

W górach gracz ma do wykonania dwa zadania. Wybudowanie ośrodka narciarskiego, umieszczając kilka budynków na śniegu, a następnie dekoruje trasy narciarskie.

Pustynia to najwięcej zadań. Tutaj gracz musi zbudować drogę, najpierw oczyszczając odcinek ziemi za pomocą spychacza, następnie użyć równiarki do wygładzenia drogi, ciężarówki z asfaltem do ułożenia asfaltu, wałka do spłaszczenia go i wreszcie oznaczyć pas ruchu.


Ostatnia modyfikacja: 10 lipiec 2023Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.
Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry TONKA CONSTRUCTION 2.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać