tomb raider legend
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Twoja ocena:O grze Tomb Raider: Legend

Tomb Raider: Legend, gra akcji wydana w 2006 przez Eidos Interactive. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsol GameCube, PlayStation i XBox.
Tomb Raider to legendarna seria gier, która ma swoich fanów na całym świecie. Tomb Raider: Legend to siódma odsłona cyklu, która jest jedyną z najlepiej przyjętych w historii serii i pomimo upływu lat wciąż cieszy się sporą popularnością.
Fabuła gry skupia się wokół konieczności odnalezienia pewnego angielskiego artefaktu, który został wywieziony za granicę bez zgody rządu. Gra nawiązuje do klasycznych motywów serii. Podczas poszukiwań artefaktu zwiedzamy mroczne świątynie, wędrujemy przez zarośnięte jaskinie i pałace.
Lara Croft ma do dyspozycji swoje klasyczne wyposażenie, czyli dwa potężne pistolety, karabiny i strzelby. Podczas rozgrywki rozwiązujemy zagadki i dokonujemy wspinaczki. Twórcy gry zadbali także o nowości, takie jak walka wręcz czy korzystanie z gadżetów. W ciemnej jaskini możemy użyć latarki lub okularów na podczerwień. Lara ma także do dyspozycji linę wspinaczkową.
Całości dopełnia doskonała jak na swoje czasy grafika, która sprawia, że efekty ognia i wody po latach nadal robią wrażenie.

Sklepy w których można kupić grę TOMB RAIDER: LEGEND
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra TOMB RAIDER: LEGEND chroniona jest prawem autorskim. TOMB RAIDER: LEGEND możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
TOMB   RAIDER   LARA   CROFT   LEGEND   AKCJA   ARCHEOLOG   MAJOWIE   INDIANIE  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry TOMB RAIDER LEGEND.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz