tom clancys splinter cell pandora tomorrow
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.25/10 (4 głosy)


Twoja ocena:O grze Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow

Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow to wydana w 2004 roku kontynuacja przygód tajnego agenta Sama Fishera. Jako członek specjalnej grupy operacyjnej, zwanej Third Echelon, Fisher powoływany jest do sekretnych misji. Tym razem chodzi o powstrzymanie terrorysty przed rozprzestrzenieniem zabójczej choroby. Twoim zadaniem jest dowiedzieć się kim jest terrorysta, dla kogo pracuje, a przede wszystkim uniemożliwić wybuch pandemii. Razem z dobrymi przyjaciółmi po fachu, Irvingiem Lambertem i Anną Grimsdottir, wkraczacie do akcji. Podróżujecie więc od Paryża po Indonezję, aż do świętej ziemi w Jerozolimie. Wszystko dlatego, że zamachowiec przemieszcza się i trudno go uchwycić.
Postać wyposażona jest w swój standardowy pistolet i udoskonalony SC-20K z dodatkową lunetą i dwoma poziomami zoomu. Do dyspozycji pozostaje mu także arsenał broni z poprzedniej wersji gry. Usprawniona została także zręczność i spryt bohatera. Jest on w stanie wykonywać obroty SWAT i inne skoki. Wykorzystując umiejętność gwizdania, potrafi przyciągać uwagę każdego pobliskiego potencjalnego przeciwnika.
Gra pozwala także na przeprowadzanie rozgrywek wieloosobowych. Porzucamy wtedy rolę Sama Fishera, by stać się członkiem grupy szpiegów Shadownet mierzących się przeciwko drużynie Argus. Waszym zadaniem jest odnalezienie pojemników z zabójczym płynem. Unikaj kamer, czujników ruchu i laserów. Zrób wszystko, aby niepostrzeżenie przemieścić się obok wroga.
CLANCY   SPLINTER   CELL   PANDORA   TOMORROW   AKCJA   STRZELANKA   TPP   SZPIEG   KOMANDOS  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry TOM CLANCYS SPLINTER CELL PANDORA TOMORROW.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz