TOM CLANCY`S SPLINTER CELL: CHAOS THEORY

tom clancys splinter cell chaos theory
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

6.72/10 (9 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory, gra akcji wydana w 2005 roku przez Ubisoft Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) i konsol GameCube, Nintendo 3DS, PlayStation i XBox.

Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory, to trzecia odsłona klasyki gatunku skradanek. Wcielamy się w niej w postać Sama Fishera, agenta National Secuirity Agency. Mamy możliwość kierowania głównym bohaterem tak, aby był niewidoczny dla przeciwników, np. chowając się w cieniu. Poziom naszego kamuflażu pokazuje specjalny wskaźnik na Opsacie. Nasze poczynania możemy również maskować za pomocą głośnych dźwięków, takich jak strzały, muzyka czy inne odgłosy z otoczenia. Do dyspozycji agenta Fishera oddano cały arsenał nowoczesnego sprzętu, na który składa się noktowizor, kamera termowizyjna i filtr elektromagnetyczny. Ten ostatni jest szczególnie przydatny w wykrywaniu aktywnych urządzeń elektronicznych. Co ciekawe, w rozgrywce w cale nie chodzi o eliminowanie przeciwników, a wyłącznie o pozostanie niezauważonym w swoich działaniach. Dzięki temu możliwe jest zakończenie gry bez zabicia ani jednej postaci. To nowatorskie podejście z pewnością zachęci do odkurzenia tej gry sprzed lat. Z pewnością na to zasługuje.


Ostatnia modyfikacja: 30 maj 2019W tej chwili nie można pobrać gry z naszych stron.

Dlaczego nie można pobrać gry? Gra TOM CLANCY'S SPLINTER CELL: CHAOS THEORY chroniona jest prawem autorskim. TOM CLANCY'S SPLINTER CELL: CHAOS THEORY możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   TOM   CLANCY   SPLINTER   CELL   CHAOS   THEORY   AKCJA   TPP   FISHER   AGENT     


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry TOM CLANCYS SPLINTER CELL CHAOS THEORY.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać