tom clancys splinter cell
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

6.50/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Tom Clancy`s: Splinter Cell

Tom Clancy`s: Splinter Cell, gra akcji wydana w 2003 roku przez Ubi Soft Entertainment Software. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh, PC (Windows) i konsol GameCube, PlayStation oraz XBox.
Tom Clancy's Splinter Cell to przygodowa gra akcji, która bazuje na prozie amerykańskiego pisarza, Toma Clancy'ego. Bohaterem rozgrywki jest Sam Fisher, agent firmy Third Echelon, który w celu ratowania swojej przyjaciółki, Anny, wykonuje powierzane mu przez firmę zadania. Po tym, jak zostaje oszukany, ucieka i próbuje pomóc przyjaciółce na własną rękę, jako zbieg. Ostatecznie w rozgrywce dochodzi do jego starcia z byłymi szefami.
Tom Clancy's Splinter Cell jest grą, która zrywa nieco z konwencją wcześniejszych części. Tym razem nie mamy do dyspozycji wielu rodzajów broni ani nowoczesnych gadżetów. Podczas rozgrywki działamy z ukrycia, po cichu likwidując naszych oponentów. Bohater musi obejść się z pomocą własnych mięśni, inteligencji oraz umiejętności walki.
Gra cechuje się zaawansowanym systemem walki, szczegółową wysokiej klasy grafiką oraz rozbudowaną sztuczną inteligencją postaci. Dzięki doskonałej grywalności oraz rozbudowanej fabule gwarantuje nam wiele godzin wspaniałej zabawy.

Czasopisma w których można poczytać o grze Tom Clancys Splinter Cell


Sklepy w których można kupić grę TOM CLANCY`S: SPLINTER CELL
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra TOM CLANCY`S: SPLINTER CELL chroniona jest prawem autorskim. TOM CLANCY`S: SPLINTER CELL możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.
.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
TOM   CLANCY   SPLINTER   CELL   AKCJA   POWIEŚĆ     

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry TOM CLANCYS SPLINTER CELL.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz