TOCA RACE DRIVER 2

toca race driver 2
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.88/10 (12 głosów)


Zaloguj się aby ocenić gręO grze TOCA Race Driver 2

TOCA Race Driver 2, gra wyścigowa wydana w 2004 roku przez Codemasters Software. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) i konsol PlayStatioon i XBox.

Gra Toca Race Driver 2 to idealna rozrywka dla miłośników samochodów i sportów wyścigowych. W grze tej jest dostępne jest 56 tras na całym świecie. Do dyspozycji gracza jest 30 licencjonowanych aut. W grze będziemy mogli wziąć udział w mistrzostwach samochodowych, m.in.: GT Sports Car Racing, Street Racing, Rally, DTM, V8 Supercars, Global GT Lights, Rally Cross, Formula Ford, Open Wheel Grand Prix i Classic Car Racing. Oczywiście nie wszystkie są odblokowane, to dzieje się wraz z postępami jakie osiągamy w grze. Niezwykle ciekawym rozwiązaniem jest tryb fabularny. Zdobycie pucharu uzależnione jest od wykonania założonych celów na początku wyścigu. Jest to spore urozmaicenie rozgrywki. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest tryb Kariery, w którym rozwijamy naszego bohatera. Oczywiście oprócz mocno rozbudowanego trybu kariery, można swoich sił spróbować w jeździe na czas, szybkim wyścigu czy też wyścig ze swoim przyjacielem.


Uwagi: Po zainstalowaniu - zaktualizuj grę do wersji 1.2 (RD2V12UPGRADE.EXE). Następnie skopiuj plik z folderu noCD w miejsce instalacji gry.Ostatnia modyfikacja: 12 listopad 2020

ABANDONWARE  STARE GRY   TOCA   RACE   DRIVER   WYŚCIGOWA   RAJDY   AKCJA   SPORTOWA  


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry TOCA RACE DRIVER 2.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać