TIMON AND PUMBAA`S - JUNGLE GAMES

odwiedzin: 5075    pobrano: 2085Rok: 1995

Gatunek: zręcznościowa

Wydawca: Disney Interactive

Producent: 7th Level Inc.

Platforma: PC | Mac | SNES

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Timon and Pumbaa`s Jungle Games, gra zręcznościowa wydana w 1995 roku przez Disney Interactive. Gra ukazała się dla komputerów PC oraz Macintosh. Później w 1997 roku nakładem firmy THQ ukazała się wersja dla konsoli SNES.
Jungle Games, to zestaw pięciu mini gier przez które prowadzić cię będą Timon, Pumbaa oraz inne zwierzaki występujące w filmie Król Lew. Wspomniane gry to: Jungle Pinball (flipper w wydaniu dźungla), Burper (strzelnica), Hippo Hop (zasady gry zaczerpnięte z dobrze znanego Froggera), Bug Drop (zasady podobne do tetrisa) oraz Slingshooter. Każda z gier nie ma ustalonego celu - najważniejsza jest dobra zabawy i zdobycie najwyżeszgo wyniku.
Jungle Games, to świetna propozycja dla nieco młodszych graczy. Kolorwa grafika, znane postaci z filmów animowanych oraz stopień trudności idealnie dobrane dla najmłodszych.

Uwagi: Aby uruchomić grę w wersji dla systemu Windows, musicie zainstalować wersję 95 lub 98 tego systemu na wirtualnej maszynie.
Wersję dla komputerów Macintosh, uruchomicie korzytsając z emulatora Sheep Shaver. Instrukcję znajdziecie na forum.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Timon And Pumbaa Jungle Games przeczytaj:
lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą TIMON AND PUMBAA`S - JUNGLE GAMES.Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download TIMON AND PUMBAA JUNGLE GAMES
TAGI: JUNGLE   GAMES   ZRęCZNOśCIOWA   DISNEY   INTERACTIVE   TIMON   PUMBAA  

Najwyżej ocenione gry

Gry online