times of lore
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Times of Lore

Times of Lore, gra akcji wydana w 1988 roku przez MicroProse Software. Gra ukazała się dla komputerów Amiga, AMstrad CPC, Appl eII, Stari ST, C64, PC (DOS), ZX Spectrum oraz konsol NES.
Królestwo Albereth z trudem odpiera atak barbarzyńskich plemion, jednak w trakcie bitwy poważnie ranny zostaje król Valwyn. Monarcha postanawia opuścić swój lud, by w spokoju wyleczyć rany. Pod jego nieobecność lokalna szlachta zaczyna walkę o władzę. Dla mieszkańców Albereth nadchodzi trudny czas, ich ziemie najeżdżają nie tylko dzikie hordy, ale także potwory. Naprzeciw wrogom staje samotny bohater, który wyrusza z misją odnalezienia trzech artefaktów - tylko dzięki nim król Valwyn odzyska siły.
Times of Lore to gra z gatunku action RPG z widokiem top-down. Produkcja pozwala wcielić się herosa reprezentującego jedną z trzech klas: silnego barbarzyńcę, opancerzonego rycerza lub zwiną walkirię. Na graczy czeka pełen wielu tajemnic rozległy świat, który swobodnie może eksplorować. Rozgrywka opiera się na wykonywaniu misji, gromadzeniu coraz lepszego ekwipunku oraz walce z przeciwnikami.
Wzorem popularnej serii Ultima, w Times of Lore bohater może wchodzić w interakcję z otoczeniem za pomocą prostego interfejsu. Pozwala on m.in. na rozpoczęcie rozmowy, podnoszenie czy używanie przedmiotów.
TIMES   LORE   AKCJA   PUZZLE   RPG   FANTASY  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry TIMES OF LORE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz