TIMES OF CONFLICT

times of conflict
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (4 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Times of Conflict

Times of Conflict, gra strategiczna wydana w 2000 roku przez Microïds. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).

Times of Conflict to gra strategiczna, w której uczestnicy wcielają się w członka jednej z trzech cywilizacji toczących wojnę o uzyskanie całkowitej kontroli nad planetą Edhaer. Konflikt między The Alliance, The Order of the Guild oraz The Foundation trwa już od wieków, a od gracza zależy, po której ze stron się opowie, prowadząc grupę ku zwycięstwu i władzy. Decyzja nie należy do łatwych – wszystkie trzy frakcje posiadają niewielkie zasoby militarne, uszczuplone przez jedną z ostatnich wojen. Zadanie gracza polega na wybraniu odpowiedniej strategii, rozsądnym zarządzaniu i przemyślanym dowodzeniu na polu bitwy. Nie sposób się przy tym nudzić, bowiem gra posiada aż sto różnych misji do zrealizowania, a także ponad trzydzieści trzy mapy lokalizacji, na których odbywają się walki. Funkcjonalny i przejrzysty interfejs zapewnia przyjemne i proste nawigowanie, a urozmaicone i wciągające kampanie gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie. Dodatkową zaletą jest trójwymiarowa grafika i wiele efektów specjalnych, które dostarczają spektakularnego widowiska.


Uwagi: Dla systemów Windows 7+ po zainstalowaniu gry skopiuj pliku z folderuy patch w miejsce instalacji. Katalog ANIM skopiuj do katalogu DATA w miejscu instalacji gry.Ostatnia modyfikacja: 14 maj 2020Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry TIMES OF CONFLICT.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać