tiggers honey hunt
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.50/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Tigger's Honey Hunt

Tigger's Honey Hunt, gra akcji wydana w 2000 roku przez Buena Vista Games. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsol Nintendo 64 i PlayStation.
Tigger's Honey Hunt to osadzona w świecie Kubusia Puchatka, kolorowa gra przygodowa dla najmłodszych utrzymana w konwencji 2,5-wymiarowej platformówki. Gracz wciela się w niej w jedną z najbarwniejszych postaci w Stumilowym Lesie - Tygryska, a na swej drodze napotka wszystkich znanych z książek i kreskówek przyjaciół: Puchatka, Prosiaczka, Królika, Kłapouchego, Kangurzycę z Maleństwem i Pana Sowę.
Fabuła gry skupia się na przyjęciu, które wydaje w swoim domu Kubuś Puchatek. Jak łatwo się domyślić, impreza u misia będzie wymagała dużej ilości miodu na poczęstunek dla gości. To właśnie zadanie zgromadzenia słodkiego przysmaku zostaje powierzone Tygryskowi. Brykający kot wyrusza w podróż po sześciu różnorodnych lokacjach, w których gracz będzie musiał wykazać się nie lada zręcznością i refleksem, by pomóc mu wypełnić misję. Tygryska w kolejnych zadaniach będą wspierać inne zwierzaki ze Stumilowego Lasu. Na gracza czekają również trzy dodatkowe mini-gry. Tigger's Honey Hunt to zabawna i wesoła gra dla każdego fana Puchatka i jego przyjaciół.
TIGGER   HONEY   HUNT   AKCJA   KUBUŚ   PUCHATEK   TYGRYSEK   PROSIACZEK   MIÓD   LAS  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry TIGGERS HONEY HUNT.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz